B41896C3278M
EPCOSEPCOS
B41896C3278M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41896C3278M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: B41896C3278M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B41896C3278M: n tekniset tiedot
Osa numero B41896C3278M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 126850 pcs Tietolomake B41896C3278M.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja B41896 Ripple Current @ High Frequency 2.28A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41896C3278M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 34 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 103 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 2700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 103 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2700µF