B41896C4128M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41896C4128M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: B41896C4128M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4200 pcs
  • Viesti
B41896C4128M: n tekniset tiedot
Osa numero B41896C4128M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 174739 pcs Tietolomake B41896C4128M.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja B41896 Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41896C4128M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 55 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 179 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 179 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 1200µF