B41896C3827M
EPCOSEPCOS
B41896C3827M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41896C3827M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: B41896C3827M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
B41896C3827M: n tekniset tiedot
Osa numero B41896C3827M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 259124 pcs Tietolomake B41896C3827M.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B41896 Ripple Current @ High Frequency 1.205A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41896C3827M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 62 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 308 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 308 mOhm @ 120Hz 3500 Hrs @ 125°C kapasitanssi 820µF