B43041A1685M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43041A1685M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: B43041A1685M.pdf
  • Viesti
B43041A1685M: n tekniset tiedot
Osa numero B43041A1685M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5558 pcs Tietolomake B43041A1685M.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja B43041 Ripple Current @ Low Frequency 18.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 46mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 6.8µF Sovellukset General Purpose