B43041A2156M
Tuote-esittely
Osa numero: B43041A2156M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: B43041A2156M.pdf
  • Viesti
B43041A2156M: n tekniset tiedot
Osa numero B43041A2156M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6341 pcs Tietolomake B43041A2156M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B43041 Ripple Current @ Low Frequency 56mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 112mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 15µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 15µF Sovellukset General Purpose