B43252C5826M
Tuote-esittely
Osa numero: B43252C5826M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43252C5826M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43252C5826M: n tekniset tiedot
Osa numero B43252C5826M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46702 pcs Tietolomake B43252C5826M.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43252 Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 837mA @ 20kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43252C5826M000
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 82µF