B43252C6566M
Tuote-esittely
Osa numero: B43252C6566M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP
lomakkeissa: B43252C6566M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43252C6566M: n tekniset tiedot
Osa numero B43252C6566M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47499 pcs Tietolomake B43252C6566M.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43252 Ripple Current @ Low Frequency 360mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43252C6566M000 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 56µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 56µF Sovellukset General Purpose