B43252D2687M
Tuote-esittely
Osa numero: B43252D2687M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43252D2687M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43252D2687M: n tekniset tiedot
Osa numero B43252D2687M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39631 pcs Tietolomake B43252D2687M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.000" Dia (25.40mm)
Sarja B43252 Ripple Current @ Low Frequency 1.96A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.038A @ 20kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43252D2687M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF