B43252D4227M
Tuote-esittely
Osa numero: B43252D4227M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
lomakkeissa: B43252D4227M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43252D4227M: n tekniset tiedot
Osa numero B43252D4227M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24921 pcs Tietolomake B43252D4227M.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43252 Ripple Current @ Low Frequency 1.03A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.596A @ 20kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43252D4227M000
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF