B43252E2128M
Tuote-esittely
Osa numero: B43252E2128M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43252E2128M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43252E2128M: n tekniset tiedot
Osa numero B43252E2128M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11159 pcs Tietolomake B43252E2128M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43252 Ripple Current @ Low Frequency 2.91A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.51A @ 20kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43252E2128M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1200µF