B43252D6686M
Tuote-esittely
Osa numero: B43252D6686M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 500V SNAP
lomakkeissa: B43252D6686M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43252D6686M: n tekniset tiedot
Osa numero B43252D6686M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 500V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35192 pcs Tietolomake B43252D6686M.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43252 Ripple Current @ Low Frequency 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 744mA @ 20kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43252D6686M000
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 68µF