B43501C2157M62
Tuote-esittely
Osa numero: B43501C2157M62
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43501C2157M62.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
  • Viesti
B43501C2157M62: n tekniset tiedot
Osa numero B43501C2157M62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55243 pcs Tietolomake B43501C2157M62.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B43501 Ripple Current @ Low Frequency 910mA @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B43501C2157M 62
B43501C2157M062
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 860 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 660 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 660 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 150µF