B43501C2227M60
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43501C2227M60
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43501C2227M60.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
  • Viesti
B43501C2227M60: n tekniset tiedot
Osa numero B43501C2227M60 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44169 pcs Tietolomake B43501C2227M60.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43501C2227M 60
B43501C2227M060
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 580 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 450 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 450 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 220µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43501C2157M62
B43501C2157M62
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 55243 pcs
ladata: B43501C2157M62.pdf
RFQ
B43501C2227M80
B43501C2227M80
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 41692 pcs
ladata: B43501C2227M80.pdf
RFQ
B43501C2227M
B43501C2227M