B43525A0397M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43525A0397M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: B43525A0397M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43525A0397M: n tekniset tiedot
Osa numero B43525A0397M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8887 pcs Tietolomake B43525A0397M.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43525 Ripple Current @ Low Frequency 1.92A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Muut nimet B43525A0397M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 480 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 390 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 390 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 390µF