B43525A0567M
Tuote-esittely
Osa numero: B43525A0567M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: B43525A0567M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
144 pcs
  • Viesti
B43525A0567M: n tekniset tiedot
Osa numero B43525A0567M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7001 pcs Tietolomake B43525A0567M.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43525 Ripple Current @ Low Frequency 2.56A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Muut nimet B43525A0567M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 330 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 270 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 270 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 560µF