B43544F2108M007
EPCOSEPCOS
B43544F2108M007 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43544F2108M007
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43544F2108M007.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43544F2108M007: n tekniset tiedot
Osa numero B43544F2108M007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19727 pcs Tietolomake B43544F2108M007.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43544 Ripple Current @ Low Frequency 3.11A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tray Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43544F2108M 7
B43544F2108M 7
B43544F2108M7
B43544F2108M7-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 100 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 70 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 70 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF