| Osa numero | B43544F2158M002 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP ALUM SNAP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 11132 pcs | Tietolomake | B43544F2158M002.pdf |
| Jännite - Rated | 250V | Toleranssi | ±20% |
| Surface Mount Land Koko | - | Koko / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja | B43544 | Ripple Current @ Low Frequency | 3.9A @ 100Hz |
| Arvioinnit | - | Polarisaatio | Polar |
| Pakkaus | - | Pakkaus / Case | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C | Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | impedanssi | 75 mOhms |
| Korkeus - Istuva (Max) | 1.654" (42.00mm) | ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 mOhm @ 100Hz |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 50 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C | kapasitanssi | 1500µF |