B43584A2279M
Tuote-esittely
Osa numero: B43584A2279M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW
lomakkeissa: B43584A2279M.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 443 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 443 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
18 pcs
  • Viesti
B43584A2279M: n tekniset tiedot
Osa numero B43584A2279M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 443 pcs Tietolomake B43584A2279M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.583" Dia (91.00mm)
Sarja B43584 Ripple Current @ Low Frequency 45.1A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43584A2279M000 Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 5 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 4 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 27000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 4 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 27000µF