B43584A2688M3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43584A2688M3
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW
lomakkeissa: B43584A2688M3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
  • Viesti
B43584A2688M3: n tekniset tiedot
Osa numero B43584A2688M3 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1292 pcs Tietolomake B43584A2688M3.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja B43584 Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43584A2688M003
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 6800µF