B43584A4129M
Tuote-esittely
Osa numero: B43584A4129M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
lomakkeissa: B43584A4129M.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 539 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 539 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
24 pcs
  • Viesti
B43584A4129M: n tekniset tiedot
Osa numero B43584A4129M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 539 pcs Tietolomake B43584A4129M.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm)
Sarja B43584 Ripple Current @ Low Frequency 26.2A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43584A4129M000 Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 13 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 8.728" (221.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 11 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 12000µF