B43640C2108M067
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43640C2108M067
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 2
lomakkeissa: B43640C2108M067.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43640C2108M067: n tekniset tiedot
Osa numero B43640C2108M067 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23438 pcs Tietolomake B43640C2108M067.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43640 Ripple Current @ Low Frequency 1.83A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43640C2108M 67
B43640C2108M67
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 160 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 110 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 110 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF