B43640C5227M007
EPCOSEPCOS
B43640C5227M007 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43640C5227M007
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43640C5227M007.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43640C5227M007: n tekniset tiedot
Osa numero B43640C5227M007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29089 pcs Tietolomake B43640C5227M007.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja B43640 Ripple Current @ Low Frequency 1.05A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43640C5227M 7
B43640C5227M 7
B43640C5227M7
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 670 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 450 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 450 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF