B43866A1106M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43866A1106M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: B43866A1106M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
B43866A1106M: n tekniset tiedot
Osa numero B43866A1106M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 288264 pcs Tietolomake B43866A1106M.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B43866 Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43866A1106M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 33.2 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 33.2 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose