B43866A1476M
Tuote-esittely
Osa numero: B43866A1476M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: B43866A1476M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
B43866A1476M: n tekniset tiedot
Osa numero B43866A1476M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 148040 pcs Tietolomake B43866A1476M.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja B43866 Ripple Current @ High Frequency 435mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43866A1476M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.1 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7.1 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose