B43866A4226M
Tuote-esittely
Osa numero: B43866A4226M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
lomakkeissa: B43866A4226M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
B43866A4226M: n tekniset tiedot
Osa numero B43866A4226M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 77325 pcs Tietolomake B43866A4226M.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja B43866 Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B43866A4226M000
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 22µF