B43866A2686M
Tuote-esittely
Osa numero: B43866A2686M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: B43866A2686M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
B43866A2686M: n tekniset tiedot
Osa numero B43866A2686M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 79489 pcs Tietolomake B43866A2686M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja B43866 Ripple Current @ High Frequency 548mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43866A2686M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.9 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.9 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 68µF Sovellukset General Purpose