B43866C5226M
Tuote-esittely
Osa numero: B43866C5226M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: B43866C5226M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B43866C5226M: n tekniset tiedot
Osa numero B43866C5226M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 113024 pcs Tietolomake B43866C5226M.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja B43866 Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43866C5226M000 Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose