B43866C9106M
EPCOSEPCOS
B43866C9106M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43866C9106M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: B43866C9106M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B43866C9106M: n tekniset tiedot
Osa numero B43866C9106M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 85065 pcs Tietolomake B43866C9106M.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B43866 Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 495-6034
B43866C9106M-ND
B43866C9106M000
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose