B57211P0100M301
EPCOSEPCOS
B57211P0100M301 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57211P0100M301
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus ICL 10 OHM 20% 4A 13MM
lomakkeissa: B57211P0100M301.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B57211P0100M301: n tekniset tiedot
Osa numero B57211P0100M301 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 10 OHM 20% 4A 13MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 106166 pcs Tietolomake B57211P0100M301.pdf
Toleranssi ±20% Sarja P11
R @ Nykyinen 203 mOhms R 25 ° C 10 Ohms
Pakkaus Bulk Muut nimet 495-4457
B57211P 100M 301
B57211P 100M301
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Halkaisija 0.511" (13mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 4A 0.511" (13mm) Nykyinen - Steady State Max 4A