B57211P0100M351
EPCOSEPCOS
B57211P0100M351 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57211P0100M351
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus ICL 10 OHM 20% 4A 13MM
lomakkeissa: B57211P0100M351.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
B57211P0100M351: n tekniset tiedot
Osa numero B57211P0100M351 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 10 OHM 20% 4A 13MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva