B57421V2102H062
EPCOSEPCOS
B57421V2102H062 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57421V2102H062
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 1KOHM 3940K 0805
lomakkeissa: B57421V2102H062.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
B57421V2102H062: n tekniset tiedot
Osa numero B57421V2102H062 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 1KOHM 3940K 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 145804 pcs Tietolomake B57421V2102H062.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 1k
Resistance Tolerance ±3% Virta - Max 210mW
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 495-7445-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus NTC Thermistor 1k 0805 (2012 Metric) B25 / 85 3980K
B25 / 75 - B25 / 50 3940K
B25 / 100 4000K B0 / 50 -
B Value Tolerance ±3%