B57421V2102K062
EPCOSEPCOS
B57421V2102K062 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57421V2102K062
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 1KOHM 3940K 0805
lomakkeissa: B57421V2102K062.pdf
  • Viesti
B57421V2102K062: n tekniset tiedot
Osa numero B57421V2102K062 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 1KOHM 3940K 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5769 pcs Tietolomake B57421V2102K062.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 1k
Resistance Tolerance ±10% Virta - Max 210mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet B57421V2102K 62
B57421V2102K062V09
B57421V2102K62
B57421V2102K62-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus NTC Thermistor 1k 0805 (2012 Metric) B25 / 85 3980K
B25 / 75 - B25 / 50 3940K
B25 / 100 4000K B0 / 50 -
B Value Tolerance ±3%