B57540G234F
EPCOSEPCOS
B57540G234F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57540G234F
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERM NTC 230KOHM 4240K BEAD
lomakkeissa: B57540G234F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
B57540G234F: n tekniset tiedot
Osa numero B57540G234F Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERM NTC 230KOHM 4240K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55902 pcs Tietolomake B57540G234F.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 230k
Resistance Tolerance ±1% Virta - Max 18mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Bead, Glass
Muut nimet B57540G 234F Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot 2.56" (65.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant