B57541G0502H000
EPCOSEPCOS
B57541G0502H000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57541G0502H000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD
lomakkeissa: B57541G0502H000.pdf
  • Viesti
B57541G0502H000: n tekniset tiedot
Osa numero B57541G0502H000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51636 pcs Tietolomake B57541G0502H000.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 5k
Resistance Tolerance ±3% Virta - Max 18mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Bead, Glass
Muut nimet B57541G 502H
B57541G502H
B57541G502H-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot 0.85" (21.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus NTC Thermistor 5k Bead, Glass B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Value Tolerance ±1%