B59880C80A51
EPCOSEPCOS
B59880C80A51 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59880C80A51
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 265V 30MA RADIAL
lomakkeissa:
  • Viesti
B59880C80A51: n tekniset tiedot
Osa numero B59880C80A51 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 265V 30MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6905 pcs Tietolomake
Jännite - Max 265V Tyyppi Ceramic
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm)
Sarja - Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 70 Ohms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet B59880C 80A 51
B59880C0080A051
B59880C0080A051-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 30mA Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 70mA
Nykyinen - Max 400mA Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 30mA