B59884C0120A054
EPCOSEPCOS
B59884C0120A054 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59884C0120A054
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 420V 21MA RADIAL
lomakkeissa: 1.B59884C0120A054.pdf2.B59884C0120A054.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
B59884C0120A054: n tekniset tiedot
Osa numero B59884C0120A054 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 420V 21MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 134579 pcs Tietolomake 1.B59884C0120A054.pdf2.B59884C0120A054.pdf
Jännite - Max 420V Tyyppi Ceramic
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm)
Sarja - Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 600 Ohms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet 495-76393-2
B59884C 120A 54
B59884C0120A054-ND
B59884C120A54
B59884C120A54-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Ceramic PTC Resettable Fuse 420V 21mA Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 39mA
Nykyinen - Max 200mA Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 21mA