B59885C0120A070
EPCOSEPCOS
B59885C0120A070 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59885C0120A070
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 550V 15MA RADIAL
lomakkeissa: 1.B59885C0120A070.pdf2.B59885C0120A070.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B59885C0120A070: n tekniset tiedot
Osa numero B59885C0120A070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 550V 15MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53224 pcs Tietolomake 1.B59885C0120A070.pdf2.B59885C0120A070.pdf
Jännite - Max 550V Tyyppi Ceramic
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm)
Sarja - Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 1.2 kOhms
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet 495-3893
B59885C 120A 70