B59955C0160A051
EPCOSEPCOS
B59955C0160A051 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59955C0160A051
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 20V 950MA RADIAL
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
B59955C0160A051: n tekniset tiedot
Osa numero B59955C0160A051 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 20V 950MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 129167 pcs Tietolomake
Jännite - Max 20V Tyyppi Ceramic
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.532" Dia x 0.138" T (13.50mm x 3.50mm)
Sarja - Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 800 mOhms
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet B59955C 160A 51
B59955C160A51
B59955C160A51-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 950mA Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 1.9A
Nykyinen - Max 5.5A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 950mA