B59960C0120A051
EPCOSEPCOS
B59960C0120A051 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59960C0120A051
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 80V 250MA RADIAL
lomakkeissa: 1.B59960C0120A051.pdf2.B59960C0120A051.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
B59960C0120A051: n tekniset tiedot
Osa numero B59960C0120A051 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 80V 250MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 114444 pcs Tietolomake 1.B59960C0120A051.pdf2.B59960C0120A051.pdf
Jännite - Max 80V Tyyppi Ceramic
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.433" Dia x 0.138" T (11.00mm x 3.50mm)
Sarja - Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 5.6 Ohms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet B59960C 120A 51
B59960C120A51
B59960C120A51-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Ceramic PTC Resettable Fuse 80V 250mA Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 500mA
Nykyinen - Max 4.3A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 250mA