B59970C0130A070
EPCOSEPCOS
B59970C0130A070 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59970C0130A070
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 80V 150MA RADIAL
lomakkeissa: 1.B59970C0130A070.pdf2.B59970C0130A070.pdf
  • Viesti
B59970C0130A070: n tekniset tiedot
Osa numero B59970C0130A070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 80V 150MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 88954 pcs Tietolomake 1.B59970C0130A070.pdf2.B59970C0130A070.pdf
Jännite - Max 80V Tyyppi Ceramic
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.256" Dia x 0.138" T (6.50mm x 3.50mm)
Sarja - Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 20 Ohms
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet 495-76403
B59970C 130A 70
B59970C0130A070-ND
B59970C130A70
B59970C130A70-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Ceramic PTC Resettable Fuse 80V 150mA Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 240mA
Nykyinen - Max 1A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 150mA