B59970C0160A051
EPCOSEPCOS
B59970C0160A051 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59970C0160A051
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR PTC DISC
lomakkeissa: 1.B59970C0160A051.pdf2.B59970C0160A051.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
B59970C0160A051: n tekniset tiedot
Osa numero B59970C0160A051 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC DISC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 175059 pcs Tietolomake 1.B59970C0160A051.pdf2.B59970C0160A051.pdf
Sarja - Resistance Tolerance -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Disc, 9.0mm Dia x 3.5mm W
Muut nimet B59970C 160A 51
B59970C160A51
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus PTC Thermistor Disc, 9.0mm Dia x 3.5mm W