B62152P0008X030
EPCOSEPCOS
B62152P0008X030 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B62152P0008X030
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FERRITE CORE 2 HOLE 3.1UH N30
lomakkeissa: B62152P0008X030.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B62152P0008X030: n tekniset tiedot
Osa numero B62152P0008X030 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE 2 HOLE 3.1UH N30 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 197611 pcs Tietolomake B62152P0008X030.pdf
Leveys 2.15mm Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Sarja B62152
Muut nimet 495-75207
B62152P 8X 30
B62152P8X30
B62152P8X30-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali N30 Pituus 3.65mm
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Läpäisevyys (μi) 4300
Induktanssi-tekijä (Al) 3.1µH Korkeus 2.55mm