B62152P0015X030
EPCOSEPCOS
B62152P0015X030 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B62152P0015X030
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FERRITE CORE 2 HOLE 1.6UH N30
lomakkeissa: B62152P0015X030.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
40000 pcs
  • Viesti
B62152P0015X030: n tekniset tiedot
Osa numero B62152P0015X030 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE 2 HOLE 1.6UH N30 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 619699 pcs Tietolomake B62152P0015X030.pdf
Leveys 2.15mm Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Sarja B62152
Muut nimet B62152P 15X 30
B62152P15X30
B62152P15X30-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali N30 Pituus 3.65mm
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Läpäisevyys (μi) 4300
Induktanssi-tekijä (Al) 1.6µH Korkeus 1.45mm