B72205S0140K211
EPCOSEPCOS
B72205S0140K211 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B72205S0140K211
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
lomakkeissa: B72205S0140K211.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4500 pcs
  • Viesti
B72205S0140K211: n tekniset tiedot
Osa numero B72205S0140K211 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 22V 100A DISC 5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 722454 pcs Tietolomake B72205S0140K211.pdf
Varistorijännite (Typ) 22V Varistorin jännite (min) 19.8V
Varistorin jännite (maksimi) 24.2V Sarja StandarD
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Disc 5mm