B72205S0141K101
EPCOSEPCOS
B72205S0141K101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B72205S0141K101
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
lomakkeissa: B72205S0141K101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B72205S0141K101: n tekniset tiedot
Osa numero B72205S0141K101 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 220V 400A DISC 5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 233058 pcs Tietolomake B72205S0141K101.pdf
Varistorijännite (Typ) 220V Varistorin jännite (min) 198V
Varistorin jännite (maksimi) 242V Sarja StandarD
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Disc 5mm