B72205S0200K101
EPCOSEPCOS
B72205S0200K101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B72205S0200K101
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 33V 100A DISC 5MM
lomakkeissa: B72205S0200K101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B72205S0200K101: n tekniset tiedot
Osa numero B72205S0200K101 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 33V 100A DISC 5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 216560 pcs Tietolomake B72205S0200K101.pdf
Varistorijännite (Typ) 33V Varistorin jännite (min) 29.7V
Varistorin jännite (maksimi) 36.3V Sarja StandarD
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Disc 5mm
Muut nimet 495-4635
B72205S 200K101
B72205S200K101
S05K20
S05K20-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 26V
Suurin AC volttia 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 0.60J Yksityiskohtainen kuvaus 33V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Nykyinen - Surge 100A Kapasitanssi @ Taajuus 980pF @ 1kHz