| Osa numero | B72205S0200K111 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | VARISTOR 33V 100A DISC 5MM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 672132 pcs | Tietolomake | B72205S0200K111.pdf |
| Varistorijännite (Typ) | 33V | Varistorin jännite (min) | 29.7V |
| Varistorin jännite (maksimi) | 36.3V | Sarja | StandarD |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | Disc 5mm |
| Muut nimet | 495-76410-2 B72205S 200K111 B72205S0200K111-ND B72205S200K111 S05K20G S05K20G-ND |
Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits | 1 | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Suurin V DC | 26V |
| Suurin AC volttia | 20V | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| energia | 0.60J | Yksityiskohtainen kuvaus | 33V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm |
| Nykyinen - Surge | 100A | Kapasitanssi @ Taajuus | 980pF @ 1kHz |