B82141B1822K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82141B1822K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 450MA 520 MOHM
lomakkeissa: B82141B1822K.pdf
  • Viesti
B82141B1822K: n tekniset tiedot
Osa numero B82141B1822K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 450MA 520 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6607 pcs Tietolomake B82141B1822K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.118" Dia (3.00mm)
suojaus Unshielded Sarja SBC
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B82141B1822K000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 8.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) Taajuus - Self Resonant 30MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 520 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 450mA Nykyinen - värikylläisyys -