B82143A1122K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82143A1122K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 1.8A 90 MOHM TH
lomakkeissa: B82143A1122K.pdf
  • Viesti
B82143A1122K: n tekniset tiedot
Osa numero B82143A1122K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 1.8A 90 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3005 pcs Tietolomake B82143A1122K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
suojaus Unshielded Sarja HBC
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1.2µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 180MHz Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 90 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.8A