B82464G2102M
Tuote-esittely
Osa numero: B82464G2102M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH SMD
lomakkeissa:
  • Viesti
B82464G2102M: n tekniset tiedot
Osa numero B82464G2102M Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 1UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4330 pcs Tietolomake
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
suojaus Shielded Sarja B82464G2
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet B82464G2102M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Wirewound Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -